100-lecie-Odzyskania-Niepodleglosci-przez-Polske-Orzel-plakat-5

Przedszkolaki dla Niepodległej – Ogłoszenie

W naszym Przedszkolu kontynuujemy działania w ramach obchodów 100 ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Celem ich jest budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie w atrakcyjnej i przystępnej formie polskich symboli narodowych. Przedszkolaki poprzez udział w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, konkursach oraz zajęciach edukacyjnych poznają pojęcia i wydarzenia związane z[…]

zdjecie4

Ptasia stołówka

  „Przyrodę kochamy       ptaszki dokarmiamy…”              Chcąc zapewnić ptakom przylatującym do przedszkolnego ogrodu dostęp do wody i karmy zachęcamy jak co roku do wzięcia udziału w akcji budowania ekologicznych karmników. Do ich budowy można wykorzystać surowce wtórne. Karmniki prosimy przynosić do pań na grupy. Zostaną one umieszczone w PTASIEJ[…]

bigstock-nativity-christmas-scene-52372630-00_denik-600

WESOŁYCH ŚWIĄT

„Dzisiaj jest ten rodzaj ciszy, Że każdy wszystko usłyszy: I sanie w obłokach mknące, I gwiazdy na dach spadające, A wszędzie to ufne czekanie… Czekajmy – dziś cud się stanie.”   Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was[…]