PIKNIK RODZINNY !!!

KOCHANE DZIECI, DRODZY RODZICE!!! PIKNIK RODZINNY JUŻ ZA CHWILĘ,                                 SPĘDŹMY TEN CZAS JAK NAJMILEJ!!! Serdecznie zapraszamy Dzieci, Rodziców, Babcie i Dziadków oraz wszystkich przyjaciół „Iskierki” na coroczny Piknik Rodzinny, który odbędzie się  w sobotę 03 czerwca 2017r. w godz. 14.00 – 18.00.                                                    Jak co roku gwarantujemy wspaniałą zabawę oraz mnóstwo atrakcji miedzy innymi[…]

zdjecie6

Konkurs fotograficzny!

„Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.”                                   [A. Carter] Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki oraz ich Rodziców do wzięcia udziału w wewnątrz przedszkolnym konkursie fotograficznym: „CZTERY PORY ROKU W OBIEKTYWIE MAŁEGO FOTOGRAFA.” 🍂☀🌹❄ Wiosna? Lato? Jesień? …a może Zima? – czekamy na zdjęcia w scenerii Waszej ulubionej pory roku. Mogą to być fotografie[…]

Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2016/2017 II-gi semestr

Harmonogram imprez i uroczystości w roku szkolnym 2016/2017  II –gi semestr Tradycje i zwyczaje                    Harmonogram imprez w roku szk. 2016/2017      L.p.                       Planowane imprezy i uroczystości       Termin         Grupa organizująca   1.   „Przedszkolak czysty i zdrowy” – projekt edukacyjny dla wszystkich   20.02-24.02    V  […]