1 czerwca = Dzień Dziecka

Nie mogło się obyć w tym dniu bez wielu atrakcji i przyjemności ! Już po śniadaniu całe przedszkole pomaszerowało na warsztaty do Kina Mikro, gdzie czekały nas krótkie seanse filmowe zwieńczone przez komentarze ich twórców.  Śmiechom nie było końca, także wśród nauczycieli, bo „Domowe wierszyki” były skierowane do dziecka, tego dużego też! Po wspólnym utworzeniu pięknego rymowanego wiersza i dostaniu upominków wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekały na nas kolejne wspaniałe niespodzianki.
W ogrodzie przedszkolnym roiło się od domków i różnych zabawek Smerfów! Tak, to my przebrani za smerfy biegaliśmy, graliśmy, malowaliśmy i śpiewaliśmy budząc do życia Smerfową wioskę. Był Papa smerf, Smerfetka, Smerfuś i nawet Klakier z Gargamelem! Zabawy tańce, a po tym wszystkim pyszny obiad na Dzień Dziecka! Nie brakowało także słodkości i prezentów…  no bo przecież to był nasz dzień !

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie18 zdjecie19 zdjecie20