Dzień Przedszkolaka w Iskierce

Dzień Przedszkolaka w Iskierce zaczął się od śniadania- takiego jakie dzieci lubią najbardziej. Każdy mógł je sobie skomponować samodzielnie z ulubionych rzeczy. Tuż po śniadaniu zaczęły się zabawy na salach: były tańce, wesołe zagadki i konkursy. Na szczęście pogoda dopisała i dalsze zabawy mogły odbyć się zgodnie z planem- w naszym ogrodzie. Przybyli do niego prawdziwi kowboje którzy poprowadzili tańce i zabawy. Wielkie chusty animacyjne świetnie się sprawdziły! A gdy przyszło do przeciągania liny – chłopcy kontra dziewczynki – to wszyscy dzielnie walczyli!! Ostateczny wynik- remis! Wtedy pojawił się niespodziewany gość- piesek Chase z Psiego Patrolu. Zatańczył z dziećmi i zapozował do pamiątkowych zdjęć! To był naprawdę wesoły dzień!