Akcja „Zdrowy Przedszkolak – Zdrowa Dzielnica”

W ramach akcji „Zdrowy Przedszkolak – Zdrowa Dzielnica”, najstarsza grupa przedszkolaków została zaproszona do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków na zajęcia sportowe. Głównym założeniem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia,  w tym aktywności fizycznej oraz przedstawienie szkoły podstawowej jako miejsca przyjaznego, w którym dzięki mogą się poznawać i integrować, ale i rozwijać w wybranych sportach. Zajęcia obejmują zajęcia sportowe  z piłką, które odbywają się cyklicznie i  kończą się 30 minutowym pobytem w grocie solnej oraz zajęcia sportowe na szkolnym basenie raz w roku. Nasze przedszkolaki miały ostatnio okazję uczestniczyć w zajęciach na basenie, które wszystkim  bardzo przypadły do gustu i dostarczyły wielu powodów do uśmiechu. Sami zobaczcie 🙂

Natalia Dziedzic, wychowawca gr. V
Udostępnij