Certyfikat Wielkiego Serca dla Iskierki

DRODZY RODZICE I PRZEDSZKOLAKI!

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział w prowadzonej przez nasze przedszkole na przełomie stycznia i lutego akcji „POMOC PRZEDSZKOLAKÓW DLA BEZDOMNYCH PSIAKÓW”. W tym roku akcja dedykowana była starszym i schorowanym zwierzakom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Dzięki zaangażowaniu Rodziców i dzieci ze wszystkich grup, udało nam się zebrać aż 164 kg wartościowej karmy, którą przekazaliśmy dla podopiecznych Schroniska.

Dziękujemy za Wasze dobre serca, pełne empatii i zrozumienia dla potrzeb innych.

zwierzaki

Przekazujemy również Państwu podziękowania przesłane przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz pracowników KTOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Szanowni Państwo.

Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim Przedszkolakom, Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za udział w akcji organizowanej przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami pt. „Gwiazdka dla starszych i chorych Zwierzaków 2020”.

Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po tegorocznej edycja Gwiazdki przez wzgląd na sytuację epidemiologiczną. Na szczęście udowodniliście, że nawet w tak trudnych czasach bezdomne zwierzęta nie będą pozostawione bez pomocy! Dziękujemy!!!

Nasze zwierzaki potrzebują właściwej diety (pokarmu wysokojakościowego), dzięki czemu są nie tylko zdrowsze, ale i szczęśliwsze! Dlatego także tego roku Gwiazdka była dedykowana zwierzakom starszych lub chorym.

W związku z pandemią przekazywanie darów odbywało się na nieco innych zasadach. W tegorocznej edycji oficjalnie wzięło udział 108 placówek edukacyjnych, jednak ogólnie było ich znacznie więcej (duża część szkół przekazywała dary w drugiej opcji, stworzonej specjalnie na czas pandemii, przez co nie były rejestrowane Kartami Przekazania Darów).

Udało się zebrać 9185,50 kg karmy, w tym 3707,48 kg karmy wysokojakościowej o którą Państwa prosiliśmy:

• suchej karmy dla psów – 5147,17 kg

• suchej karmy dla kotów – 1055,01 kg

• konserw dla psów – 1972,06 kg

• konserw dla kotów – 1011,27 kg

Państwa wielkie zaangażowanie przekłada się na ilość zebranej karmy, dzięki czemu zwierzaki mają zapewnioną karmę praktycznie na cały nadchodzący rok. Dzięki tegorocznej zbiórce starsze i chore zwierzaki dostały duży zapas karmy dedykowanej właśnie im, a szczególnie karma specjalistyczna pozwoli na poprawę ich stanu zdrowia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Zarząd Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

oraz pracownicy KTOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Udostępnij