Dzień Łamigłówki w Iskierce!

Łamigłówka czyli inaczej zagadka, układanka, zadanie, którego zadaniem jest znalezienie odpowiedzi za pomocą wiedzy, logicznego myślenia, wnioskowania, intuicji, myślenia. Przykładem łamigłówki jest np. rebus tzw. graficzna zagadka, układanka, tangram, puzzle czyli łamigłówka manualna lub krzyżówka jako zagadka słowno – literowa.

I to właśnie 29 stycznia cała „Iskierkowa drużyna” świętowała Dzień Łamigłówki, który mijał nam na świetnej zabawie z nieoczywistymi zadaniami … Nie zabrakło aktywności przy układaniu puzzli oraz gry w domino. Czekały na nas obrazkowe i literowe rebusy. Pełne niespodzianek były dla nas zakodowane obrazki czy zaszyfrowane wiadomości. Nie lada wyzwaniem były układanki sudoku jak i krzyżówki z tajemniczymi hasłami.

A co najważniejsze, zmaganie ze wszystkimi postawionymi zadaniami przyniosły nam wiele radości i satysfakcji! Poniżej uwieczniliśmy niektóre z naszych działań.

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Dzień Łamigłówki 2021

Udostępnij