Dzień Misia

W miniony piątek w naszym przedszkolu świętowaliśmy „Dzień Misia”. Wszystkie dzieci (i z pewnością niejeden dorosły) mają słabość do swych małych pluszowych przyjaciół. To właśnie Misie przytulają nas prędko kiedy jesteśmy smutni, pomagają zasnąć i z chęcią towarzyszą w zabawach. Przedszkolaki poznały historię powstania pluszowego misia oraz brały udział w wielu „misiowych” zabawach. Każda grupa wykonała piękną pracę plastyczną przy wykorzystaniu różnych technik. Największą atrakcją były jednak odwiedziny „Misia Niedźwiadka”, który z wielką radością wspólnie z wszystkimi śpiewał, tańczył i bawił się w „Stary niedźwiedź mocno śpi”! Nie obyło się także bez pamiątkowych zdjęć z naszym gościem.

Dzień Misia

Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia
Dzień Misia

Udostępnij