Dzień PRZEDSZKOLAKA

Wszyscy lubimy święta – my w „Iskierce” też. A Jeden z naszych ulubionych dni – to Dzień Przedszkolaka.

Każda grupa w tym dniu przyszła w koszulkach z logo „Iskierki” – zrobiła się kolorowo. I zaraz było też pysznie – śniadanie w formie szwedzkiego stołu bardzo się sprawdza –  kromeczki z wybranymi przez dzieci dodatkami znikały błyskawicznie. I nie trzeba było też nikogo zachęcać – wiadomo w tym dniu trzeba mieć dużo siły, bo będzie moc atrakcji.

Zaraz po śniadaniu spotkaliśmy się wszyscy w ogrodzie – pogoda jak zwykle dopisała ! Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i zaczęliśmy zabawy. Tańce przy ulubionych przebojach – nawet maluszki świetnie sobie radziły: „Kaczuszki”, „ Kukułka”, „Pszczółka Maja” a potem wielki wąż złożony z wszystkich przedszkolaków. Kiedy przedszkolaki zaczęły mocno opadać z sił – głos zabrała Pani Dyrektor. Miała dla wszystkich niespodziankę – tort ! Ale co to był za tort !!! Wielki jak stół !!! Pięknie ozdobiony!!! I z prawdziwymi fajerwerkami. Okrzykom zachwytu nie było końca.

Tak, tak ! Domyślacie się ? Oczywiście wszystkie grupy umyły rączki w swojej Sali i usiadły do drugiego śniadania. W tym dniu wyjątkowego  – tort był pycha !!!

A potem zabawy, zawody, malowanie kredą. Ale to był świetny dzień.

 

DSCF5773

DSCF5774

DSCF5780 DSCF5781

 

Udostępnij