Jak pracują roboty?

Grupa trzecia 20 maja została zaproszona do firmy Astor aby obejrzeć roboty przy pracy. Wizytę zorganizowała nam mama Tosi. Dziękujemy za świetny pomysł! Dotarliśmy na miejsce szybko-podwiezieni busem. Czekał na nas pan dyrektor- bardzo ciekawie opowiadał o robotach, do czego są wykorzystywane, jak je programować. To wszystko było bardzo skomplikowane-ale słuchaliśmy z zainteresowaniem. Zachwycił wszystkich robot spawający-wspaniale wyglądaliśmy w specjalnych okularach-jak minionki:) Później chętni mogli sterować pracującym robotem. Spotkanie zakończyło się słodko-zostaliśmy poczęstowani kwadratowymi lizakami. Pożegnaliśmy się, wpisaliśmy  podziękowania do księgi pamiątkowej i przy wyjściu zaprogramowany robot otworzył nam drzwi -to było mile spędzone przedpołudnie!

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13
zdjecie15
zdjecie16
zdjecie18