Kochamy Cię, Polsko – występ starszaków z okazji 3 Maja

„Nie ma jak Polska – tu wszystko moje, tu serce bije najpiękniej.”

Z okazji święta Polska nasze starszaki oraz grupa zerówkowa przygotowały wyjątkowy występ artystyczny upamiętniający Konstytucja 3 Maja.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, w którym znalazły się piękne wiersze, piosenki oraz tańce o tematyce patriotycznej. Występ był pełen emocji, radości i dumy z bycia Polakiem.

Mali artyści z wielką starannością oddali charakter tego ważnego święta narodowego, a ich występ spotkał się z ciepłym przyjęciem i gromkimi brawami.

To była wyjątkowa lekcja patriotyzmu, która pozwoliła dzieciom jeszcze lepiej zrozumieć znaczenie miłości do ojczyzny oraz wspólnego świętowania ważnych wydarzeń historycznych.

Udostępnij