Pasowanie Malucha na Przedszkolaka

„My maluchy przyrzekamy,
być od dziś przedszkolakami.
Nie grymasić i nie szlochać, zawsze nasze panie kochać,
grzecznie bawić się, nie fikać, wszystko zjadać z talerzyka.”

Dnia 16 listopada 2021 roku w trakcie uroczystości „Pasowania Malucha na Przedszkolaka”, w obecności Rodziców, Pani Dyrektor i starszaków, dzieci z grupy I zostały przyjęte do grona przedszkolaków. Aby zostać przedszkolakami musiały przejść przez sprawdzian umiejętności: zaśpiewać piosenkę, wyrecytować wierszyk, zatańczyć w kole oraz pokonać wcale nie łatwy tor przeszkód. Zadania były trudne i wymagały od maluchów cierpliwości i odwagi. Jak się okazało wszystkie dzieci poradziły sobie znakomicie! Po uroczystym przyrzeczeniu Pani Dyrektor każdego maluszka pasowała na przedszkolaka, wręczając każdemu pamiątkowy dyplom i książeczkę.

„Nie boimy się przedstawień aktorskich, gości i występów dla rodziców.
Jesteśmy prawdziwymi ZUCHAMI PRZEDSZKOLAKAMI !”

Udostępnij