Powitanie Jesieni

Jak co roku, na naszej przedszkolnej scenie witaliśmy nadchodzącą jesień. Przedstawienie przygotowane przez naszą grupę teatralną było jak zwykle i zabawne i z walorem edukacyjnym. Dzieci chętnie brały udział w zabawach muzyczno-ruchowych i odpowiadały na pytania dotyczące jesieni, które padały ze sceny. Mieliśmy szczęście bo znów pogoda nam dopisała. Chociaż było nieco wietrznie ale słonecznie. Zobaczcie jak się bawiliśmy! Szczególnie wielkie uznanie dla naszych aktorów: pani Alicji za rolę zajączka co zamówił sobie futerko na zimę, pani Asi za rolę eleganckiej Pani Jesieni, pani Iwonki oraz pani Ani za role sympatycznych wiewióreczek, które wiele się z tej historii nauczyły oraz niezastąpionej pani Ani za główną rolę Skrzata Poziomki. Składamy wielkie podziękowania za włożony trud oraz gratulacje za udany występ, który tak podobał się dzieciom!
Udostępnij