Szlachetna Paczka

Drodzy Rodzice,

Wspólnymi siłami udało nam się zabrać 3187,50 zł. Większość zebranej kwoty przeznaczyliśmy na przygotowanie świątecznej paczki dla Pana Eryka, starszego, samotnego mężczyzny którego sytuacja materialna nie pozwala zapewnić wszystkich podstawowych potrzeb.

Największym marzeniem Pana Eryka była kuchenka elektryczna, poprzednia się zepsuła a na nową nie było go  stać. Dzięki Waszej pomocy udało się kupić kuchenkę elektryczną, wszystkie inne rzeczy z listy oraz dużo więcej 🙂

Pan był bardzo zaskoczony tak dużą ilością paczek. Nie było w paczkach rzeczy, która nie wywołałaby uśmiechu na jego twarzy! Zadzwonił nawet do ukochanego przyjaciela, aby powiedzieć mu, że dostał paczki i aby ten przyszedł do niego i pomógł mu wszystko ustawić na półkach. Gdy zobaczył kuchenkę na jego twarzy pojawił się niesamowity uśmiech i zaczął mówić jak bardzo jest wdzięczny za otrzymaną pomoc. Gdy pan Eryk zobaczył paczkę z butami był tak zaskoczony i zauroczony, że rozpłakał się ze szczęścia, mówił, że nie ośmielił się nigdy nawet marzyć o takich! Jak powiedziałam panu Erykowi, że za bony może zapłacić za zakupy w sklepie, wyściskał mnie i zapytał czy wiem gdzie jest najbliższy sklep, w którym może je wykorzystać. Widać było na początku skrępowanie, gdy tyle wolontariuszy zjawiło się u pana Eryka z paczkami. Nie dowierzał, że to wszystko ktoś zrobił specjalnie dla niego. Radość jaką wprowadziła do jego życia ta pomoc jest nieoceniona!

Dziękujemy raz jeszcze za Waszą pomoc! Reszta z zebranej kwoty zostanie spożytkowana zgodnie z postanowieniami Rady Rodziców.

Udostępnij