Warsztaty plastyczne – „Jesienny pejzaż”

Niewielka grupa sprzyja pracy zespołowej. Z grupą VII wykonaliśmy więc wspólny pejzaż jesienny na dużym formacie. Warstwa po warstwie i element po elemencie, każdy miał swój udział w tej pracy. Zaczęliśmy od wymieszania potrzebnych kolorów bo używamy tylko podstawowych. Ciekawie było obserwować jak powstają. Potem pracowaliśmy różnymi narzędziami: niebo i chmury stęplowaliśmy gąbkami, pagórki i drzewa namalowaliśmy pędzlami a liście na drzewach w jesiennych kolorach palcami! Zobaczcie jaka piękna praca nam powstała!

14.10.2020

Temat: „Pejzaż jesienny”, gr. VII, praca zespołowa
Technika: tempera
Materiały: brystol, taśma maskująca, tempery, miseczki, pędzle grube i cienkie, gąbki.
Prowadząca: Beata Wojciechowska-Jasion, nauczyciel edukacji plastycznej, nauczyciel angielskiego

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

jesiennypejzaz1

Udostępnij