Wycieczka do „Pszczółek”

Podczas wizyty w gospodarstwie „Pszczółki” czekała nas moc wyjątkowych atrakcji. Mieliśmy okazję znaleźć się w starej sali szkolnej takiej w jakiej uczyli się nasi prapradziadkowie, popróbowaliśmy pisania gęsim piórem i szło nam to znakomicie! Praliśmy na tarach tak jak robiły to nasze praprababcie, samodzielnie montowaliśmy ule, spacerowaliśmy po pięknym ogrodzie oglądając grządki warzywne, samodzielnie robiliśmy kanapki i piekliśmy przepyszne rogaliki. Znaleźliśmy też czas na swobodną zabawę, karmienie zwierzątek i wysłuchanie wielu ciekawych opowieści. Pogoda nam dopisała i po kilku godzinach zabawy i zbierania nowych doświadczeń bardzo zmęczeni ale uszczęśliwieni wróciliśmy do przedszkola.