Zebranie

Rodziców dzieci przyjętych

do Przedszkola „Iskierka” od września 2020 r.,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne,

które odbędzie się:

• 18.06.2020 r. o godz. 16.30 dla Rodziców, którzy zapisali swoje dziecko po raz pierwszy do naszego przedszkola i zostali poinformowani o spotkaniu telefonicznie
  • 25.06.2020 r. o godz. 16.30 dla Rodziców dzieci, których rodzeństwo uczęszczało lub uczęszcza już do Przedszkola „Iskierka”

Przy sprzyjającej aurze spotkania odbędą się w ogrodzie przedszkolnym. Gdyby jednak pogoda nie dopisała na spotkanie zaprosimy Państwa do sali w budynku przedszkola . W tym wypadku  w  trosce o zdrowie                           i bezpieczeństwo prosimy o stosowanie środków ochrony osobistej (maseczka), zdezynfekowanie rąk przed wejściem do przedszkola oraz zachowanie minimum   2  metrowego  odstępu od najbliższej osoby. Prosimy również o uczestnictwo w spotkaniu jednego z Rodziców dziecka.