Żegnamy Panią Lato

„Lato, lato dam Ci różę,
lato,  lato zostań dłużej”

Nikt nie lubi pożegnań – ale pożegnanie z tegorocznym latem było wesołe!  W jesienny nastrój wprowadziły nas już od rana piękne dekoracje. Lato świetnie się spisało – jej ostatni dzień był ciepły i słoneczny.  Z okazji tego szczególnego dnia, nauczyciele wraz z p. dyrektor przygotowali przedstawienie pt. „Jak myszka i zajączek lato żegnali, a jesień witali”. Dzieci brały w nim aktywny udział. Rozwiązywały zagadki Pani Lato, tańczyły z Panią Jesienią i śpiewały piosenki z zajączkiem i myszką. Jesień przyniosła ze sobą wspaniały dar: pieczone ziemniaczki, które dzieci zebrały w Gruszowie. Każdy mógł je spróbować podczas obiadu.

Na zakończenie każda grupa  dostałą jesienny prezent – kartki z pierwszymi kolorowymi liśćmi, Dzieci obiecały wyczarować z nich piękne prace plastyczne.
Wszyscy miło spędzili ten ostatni dzień lata

 aaa od dziś ..Niech króluje nam piękna złota jesień!

 

zdj1 zdj2 zdj3 zdj8 zdj9 zdj10 zdj11 zdj12

 

Udostępnij