Będę uczniem pierwszej klasy

W ubiegłą środę starszaki z Iskierki po raz kolejny odwiedziły szkołę .. tym razem była to Szkoła Podstawowa nr 12. Mając na uwadze zbliżający się nieubłaganie wrzesień, po wejściu do szkoły dzieci usiadły grzecznie w szatni. Nie musiały przebierać butów ale czekając na Panią, która oprowadzi je po szkole rozglądały się z ciekawością i zastanawiały co to je dziś czeka. Niektóre z nich mają w tej szkole rodzeństwo, więc kojarzą budynek i korytarze, ale większość z dzieci była tu I raz. Po przywitaniu się z Paniami przedszkolaki (jeszcze 🙂 ) zostały zaprowadzone do świetlicy, stołówki, sali informatyczno – technicznej, gabinetu pielęgniarki, sali lekcyjnej (udało się nam zaglądnąć na zajęcia z j. angielskiego 🙂 „helooo!”) a także odwiedziliśmy odremontowaną pięknie bibliotekę. Na sam koniec zajrzeliśmy na salę gimnastyczną gdzie można było troszkę pobiegać! Po pożegnaniu i podziękowaniu miłym Paniom poszliśmy zobaczyć boiska szkolne i spacerkiem przez park wróciliśmy do przedszkola. Miłe odwiedziny w szkole sprawiły, że dzieci nie stresują się nowym miejscem i chętnie od 1 września pójdą do szkoły!

 

zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie18 zdjecie19 zdjecie20 zdjecie21 zdjecie22 zdjecie23 zdjecie24 zdjecie25 zdjecie26 zdjecie27 zdjecie28

 

Znalezione obrazy dla zapytania szkołą gif

Udostępnij