„Cała Polska czyta dzieciom”

 

  Grupa III serdecznie dziękuje za włączenie się w akcję czytanie dzieciom.
Każdego tygodnia zapraszamy do naszej grupy różne osoby, by przez chwilę poczytały przedszkolakom. Do tej pory gościliśmy: Babcię Filipka, Mamę Beatki, Babcie Oli Kurowskiej, Babcię Kasperka oraz Panią Bogusię – szefową naszej „Iskierkowej” kuchni.
   Tradycją stało się, iż goście przynoszą książkę – czytają jej fragment, rozmawiają z dziećmi na temat przeczytanego utworu i tą książkę z dedykacją wręczają nam. Dzięki temu nasza grupowa biblioteczka wzbogaca się o nowe pozycje książkowe.
Bardzo Wam dziękujemy, że tak chętnie to robicie. „To dla nas zaszczyt” – powiedziała nam Babcia Oli. Cieszymy się. W „kolejce” czekają kolejni goście. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich…

 

zdj1 zdj3 zdj2 zdj4

Udostępnij