Co nowego w „Grotesce”

Na 27.09.2016 zaplanowaliśmy wyjście do naszego ulubionego teatru na „Baśń o dobrym Kopciuszku”. Grupy: IV i V bardzo lubią te wizyty  – ta byłą poprzedzona inną atrakcją – po raz pierwszy jechaliśmy tramwajem! Było bardzo miło, dzieci wypatrywały przez okna znane sobie miejsca i dziwiły się – telewizor w  tramwaju? – to czemu nie pokazują bajek? Pasażerowie wypytywali gdzie jedziemy – a dzieci grzecznie odpowiadały.
Przedstawienie wszystkim się podobało, nagrodziliśmy aktorów gromkimi brawami.  Pogoda też nam dopisała – świeciło słońce  i było ciepło.
A jak wszystkim, po tych atrakcjach, smakował obiadek! To był bardzo dobrze spędzony jesienny dzień!! zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11