„Powitanie Jesieni”- teatr nauczycieli

„Już się kończy miesiąc wrzesień,

Już  witamy Panią Jesień.

Pani piękna i wspaniała,

W złotych liściach suknia cała.”

 

Dnia 23 września 2016 r. w naszym przedszkolu królował kolor pomarańczowy, złoty i brązowy .Wszystko za sprawą barw, które przywiał jesienny wiatr.

Zgodnie z tradycją tego dnia nauczyciele przygotowali dla dzieci spektakl na powitanie jesieni. Oczywiście nie zabrakło też Pani Dyrektor, która tym razem wcieliła się w postać zaspanego Zajączka, by razem z przedszkolakami, Wiewióreczką, Zielonym Kapturkiem i pracowitym Panem Sową powitać Panią Jesień. Na scenie, w ogrodzie przedszkolnym zrobiło się kolorowo i tanecznie. Dzieci z radością i uwagą oglądały przedstawienie. Na pewno  udało im się odnaleźć wśród występujących swoich wychowawców, a co najważniejsze przypomniały sobie czym charakteryzuje się nowa pora roku i jakie przynosi nam dary.

Pozdrawiamy jesiennie.


zdjecie1 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie7 zdjecie9 zdjecie15 zdjecie20 zdjecie21

 

 

Udostępnij