Akademia Klasy Ekstra

Akademie Klasy Ekstra to wspólny projekt Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ekstraklasy SA oraz klubów piłkarskich dedykowany dzieciom, które rozpoczynają lub są na wczesnym etapie swojej przygody z futbolem. W czwartek 22 września  od godziny 11:00 dzieci w wieku od 4 do 11 lat – w tym przedszkolaki z „Iskierki” – bawiły się w ramach tego projektu na boisku treningowym Wisły przy ulicy Reymonta 22. Wszyscy chętni  mogli sprawdzić swój refleks, szybkość i celność na specjalnie zaprojektowanych torach przeszkód. Do dyspozycji było również piłkarskie miasteczko! Podczas gier i zabaw dzieciom towarzyszyli piłkarze krakowskiej Wisły – udzielali rad i tłumaczyli jak ważny dla zdrowia jest ruch i uprawianie sportu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dyplomy i upominki.

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5