Dzień Przedszkolaka

To był dzień pełen niespodzianek i świetnej zabawy. Zaczęliśmy tańcami i zabawami w salach aby wprowadzić się w dobry nastrój. Pomogła w tym pogoda – kiedy tylko wyjrzało słonko – zaczęliśmy w ogrodzie.
Na powitanie nasza piosenka przedszkolna „Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj, to święto Ani, Basi i Krzysia..”, zagadki dla każdej grupy – i to na co czekali wszyscy – zabawy i zawody sportowe, tory przeszkód, tańce przy muzyce!
Ale największą niespodziankę przygotowała dla wszystkich pani dyrektor -Olbrzymi tort!!
Dla wszystkich przedszkolaków!!
Z palącymi się fajerwerkami!!  Zachwycone buzie otoczyły smakołyk.  To jeszcze tylko obiadek  i już można było zajadać słodkości. I my dorośli też się bawiliśmy i torcik spróbowaliśmy ..
Mniam, mniam!:P