Dzień otwarty w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5

 

„Czy szkoła jest straszna?”, „Czy dużo trzeba się uczyć? „ – te i inne pytania zadawały swym starszym kolegom sześciolatki z „Iskierki” podczas wizyty w Szkole  Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 5 w Krakowie. Okazało się, że w szkole jest wesoło i ciekawie!

   Uczniowie przygotowali dla przedszkolaków inscenizację bajki „Leśna szkoła” podczas której wszyscy wspólnie tańczyli i gimnastykowali się. Dzieci z klas tanecznych i sportowych zaprezentowały czego uczą się podczas zajęć. Zwiedzaliśmy pomieszczenia szkolne: świetlicę, klasy, bibliotekę. Oglądaliśmy puchary i medale które zdobyli uczniowie podczas zawodów i imprez sportowych. Przedszkolaki wzięły też udział w prawdziwej lekcji: pisały na tablicy, śpiewały piosenki, dowiedziały się jakie przybory są niezbędne podczas lekcji. Na razie jeszcze bawimy się i uczymy w naszej „Iskierce” ale już wiemy, że szkoła to przyjazne miejsce, gdzie nie tylko wciąż trzeba się uczyć ale można też ciekawie spędzać czas, rozwijać swe zainteresowania i poznać wielu fajnych kolegów.

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie827.10.2016

Udostępnij