Dzień pluszowego misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku… Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. 24 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie iskierkowe przedszkolaki przyniosły swoich pluszowych ulubieńców. Na grupach organizowane były gry i zabawy związane z misiami a w południe wspólne spotkanie na gr. III. Dzieci obejrzały prezentacje multimedialną z której dowiedziały się jak powstały pierwsze pluszowe misie oraz przypomniały sobie najważniejsze misie, które gościły na ekranach kin i telewizorów. Na zakończenie wysłuchały piosenki z Kubusia Puchatka odśpiewanej przez dzieci z grupy VII.

zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie15 zdjecie14

 

Udostępnij