Dzień mamy i taty w grupie maluszków

„Dziś w przedszkolu wielkie święto
Dzień Mamy i Taty,

Dzieci stoją uśmiechnięte,
Każde trzyma kwiaty.

 I wierszyki recytują
Pięknie wyuczone,

Tatusiowie uśmiechnięci,
A Mamy wzruszone.”

 

23 maja 2018 przedszkolaki z grupy I zaprosiły swoich ukochanych Rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty  podczas którego grupa wcale już nie takich małych Krasnoludków, zaprezentowała swój program taneczno – wokalno – recytatorski.

Do występu przed naszymi Rodzicami przygotowaliśmy się szczególnie starannie.

Własnoręcznie wykonaliśmy  prezenty: maki z gliny dla Mam i podkowy szczęścia z masy solnej dla Tatusiów. Podczas wielu prób powtarzaliśmy nasze wierszyki i piosenki, by wystąpić najpiękniej jak tylko umiemy , a słowami, gestami, tańcem i muzyką przekazać naszym Rodzicom jak bardzo ich kochamy, jak bardzo dziękujemy za to, że są z nami każdego dnia i się nami opiekują.

Dla naszych Rodziców zamieniliśmy się na czas wspólnego świętowania  w prawdziwe krasnoludki.

Życzenia, całusy, prezenty ,wiele uśmiechów i radości oraz burza braw to chyba znak że Rodzicom podobał się nasz występ.

„Żyjcie nam 100 lat Rodzice ukochani,
Nie doznawajcie w szczęściu zmiany.

Niechaj wszyscy Was kochają,
I za serce – serce dają.”

Udostępnij