Ferie z kinem

Dla Maluszków tegoroczne ferie zimowe to przygoda z kinem. Po raz pierwszy miały możliwość uczestniczyć w seansie w kinie sferycznym które 19 lutego odwiedziło nasze przedszkole. W jednej z sal staną wielki namiot – kilkoro z nas miało obawy, czy na pewno powinniśmy tam wchodzić? Co w środku się wydarzy? Jednak ciekawość zwyciężyła i każdy z nas wygodnie położył się na swojej poduszce. Gdy zaczął się seans filmu pt:”Kształty kosmosu” każdy z nas poczuł się jak kosmonauta! Mieliśmy uczucie jakbyśmy latali w kosmicznej przestrzeni wśród gwiazd i planet. Zwiedziliśmy cały Układ Słoneczny, dowiedzieliśmy się jak wygląda codzienne życie kosmonautów w stacji kosmicznej. Wrażenia były niesamowite! Obejrzeliśmy też film pt:”Zula Patro – Historia Ziemi”. Jego bohaterowie zachęcali do segregowania śmieci i dbania o czystość naszej planety. W bardzo przystępny i zabawny sposób opowiedzieli nam o powstaniu Ziemi oraz o tym jak powstało na niej życie.

Kilka dni później pojechaliśmy do Kina Kijów na film pt:”Pszczółka Maja. Miodowe Igrzyska”. Gdy na sali kinowej zgasło światło wraz z Mają, Guciem i innymi owadami uczestniczyliśmy w rywalizacji drużyn, śmialiśmy się z zabawnych przygód i kibicowaliśmy głównym bohaterom. Film bardzo się wszystkim podobał!

 

 

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8

Udostępnij