Maluszki w ZOO

Wycieczki do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego przedszkolaki z GRUPY I nie mogły się doczekać.
Z niecierpliwością dopytywały: „Kiedy pojedziemy do ocelota?”. Nic w tym dziwnego, bo przecież już od września codziennie przynosiły złotówki dla naszego adoptowanego pupila z ZOO.
17 października po śniadaniu wyruszyliśmy do Lasu Wolskiego na spotkanie ze zwierzętami z różnych stron świata. Podczas odwiedzin w ZOO maluszki bardzo dobrze wiedziały, że należy być ostrożnym i zachowywać się kulturalnie, aby nie wystraszyć mieszkańców Ogrodu Zoologicznego. Pewnie dlatego wszystkie zwierzątka pokazały nam się w pełnej okazałości- słonie pomachały do nas trąbami, bociany pięknie zaklekotały, foki i pingwinki dały popis swoich pływackich zdolności, a ocelot zrobił dla nas prawdziwy „koci grzbiet.”
Radość, zdziwienie, zachwyt to emocje które towarzyszyły nam podczas naszej pierwszej wspólnej lekcji przyrody w plenerze.

 

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie13zdjecie12zdjecie10 zdjecie11

Udostępnij