Mikołaj

6 grudnia!!  Każdy już wie co to za dzień i na kogo dzieci czekają od samiutenieńkiego rana!

Nasz brodaty przyjaciel odwiedzał Iskierki zaczynając od maluszków, co potęgowało napięcie w starszych grupach.
Najpierw do sali wchodzili pomocnicy Mikołaja, uczyli nas piosenek i zabaw by śpiewająco  zaprosić gościa do kręgu. Przygotowani i gotowi, ze śpiewem i wielkimi uśmiechami na ustach witaliśmy św Mikołaja, który po krótkiej rozmowie z nami zaczął wręczać nam prezenty. Klocki, laleczki, słodkości ! Ale nam zrobił przyjemność tymi prezentami !
Na końcu razem pozowaliśmy do wspólnego zdjęcia, a także wręczyliśmy gościowi zrobione przez nas samych upominki.

Szkoda, że Mikołaj przychodzi tylko raz w roku..było tak fajnie!

zdj2 zdj3 zdj4 zdj5 zdj6 zdj7 zdj8 zdj10 zdj9 zdj11 zdj13 zdj12 zdj14 zdj16 zdj15 zdj17 zdj18 zdj20 zdj19 zdj22 zdj21 zdj23

zdj1

zdj24