Andrzejki

Nietoperze, pająki, kotki, różdżki, miotły, czarownice, czarodzieje… ah strach myśleć co tu się dzieje !
To Andrzejki w Iskierce – nie bój się, zabawa na całego, nic złego !

W tym dniu przedszkolaki bawiły się w najlepsze. Kiedy jedne grupy tańcowały z p. Justyną do znanych hitów, skocznych rytmów i zabawnych figli, inne lały , przy pomocy dorosłych, wosk przez klucz. Wyspy, transformery, motylki … to tylko przykłady z niezliczonej gamy dziwnych woskowych kształtów, ale tak naprawdę wieczorem przy świetle lampki, dzieci miały sprawdzić z rodzicami co kryje się w woskowym przeznaczeniu..!

Oprócz wymienionych zabaw, na dzieci czekała jeszcze jedna szczególna ! Czarownica !! Przygotowała dla Nas wiele atrakcji, czarodziejskich historii i ciekawych przepowiedni.

To był dzień czarów i magii, a także niezapomnianych wróżb, liczymy że spełnią się w nowym roku !

zdjecie16 zdjecie17 zdjecie19 zdjecie18 DSC_0048_3 zdjecie15 zdjecie14 zdjecie13 zdjecie9 zdjecie10 zdjecie11 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie6 DSC_0015_4 zdjecie1 zdjecie2 zdjecie5 zdjecie3