„Muzyczne wyspy” w Filharmonii

W połowie listopada wybraliśmy się do Filharmonii Krakowskiej na koncert p.t. „Wyspa Śpiewająca”. Kolejny raz udowodniliśmy Paniom i Panu, że tramwaj nie jest nam straszny, a podróżując nim, potrafimy się odpowiednio zachować. Dojechaliśmy na tyle wcześniej, że mogliśmy spokojnie zająć miejsca i podziwiać ogrom Filharmonii od wewnątrz.
TAK udało się ! Usiedliśmy w pierwszym i drugim rzędzie! To była naprawdę wielka radość, widzieć wszystko z bliska i słuchać  muzyki na żywo.  Dowiedzieliśmy się znów ciekawych rzeczy, wysłuchaliśmy pasjonującej muzycznej historii z tajemniczej wyspy, poznaliśmy nowe instrumenty, ale dzięki P. Asi znamy już nuty, rozpoznajemy konkretne dźwięki, więc było nam łatwiej 😉
Może ktoś z nas w przyszłości będzie występował na takiej scenie i będzie uczył młodsze dzieci …. ahh było by miło gdyby był to ktoś z VII grupy 🙂

zdjecie4 zdjecie6 zdjecie5 zdjecie3 zdjecie2 zdjecie1

 

Udostępnij