Pasowanie na przedszkolaka

„Jestem sobie przedszkolaczek
nie grymaszę i nie płaczę
na bębenku marsza gram
ram, tam tam, ram, tam tam!”

Właśnie tę piosenkę pięknie zaśpiewały Maluszki z naszego przedszkola 14 listopada 2017 r. podczas uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”. Recytowały też wiersz „Mam trzy latka”, tańczyły „Grozika” oraz pokonywały tor przeszkód – a wszystko po to, by nikt nie miał wątpliwości, że są już zuchami i świetnie radzą sobie w przedszkolu. Gdy złożyły uroczyste przyrzeczenie obiecując, że zawsze będą uśmiechnięte i chętne do nauki i zabawy Pani Dyrektor pasowała wszystkich na przedszkolaków. Były brawa, dyplomy i pamiątkowe książeczki. Ten pierwszy występ na pewno na zawsze pozostanie w pamięci dzieci i Rodziców.

 

 

pasowanie1 pasowanie2 pasowanie3 pasowanie4 pasowanie5

Udostępnij