Trzy saksofony

Muzyka wszechstronnie wspomaga rozwój dziecka. Przez swój rytm, harmonię, dynamikę i tempo może wpływać na wyobraźnię, rozwijanie aktywności motorycznej, sprzyjać socjalizacji oraz
ułatwiać kształtowanie emocjonalności młodego człowieka. 8 listopada 2017 r. przedszkolaki z „Iskierki” miały niepowtarzalną okazję uczestniczenia w koncercie z saksofonem w roli głównej. A nawet trzema saksofonami – sopranowym, altowymi i barytonowym. Wszystko dzięki panu Sebastianowi Oroń – tacie Zosi z grupy I – który opowiedział dzieciom o tym instrumencie, przepięknie zagrał motywy ze znanych bajek oraz zaprosił przedszkolaki do wspólnej zabawy w rytm znanych dziecięcych przebojów.  Na koniec wszyscy z zachwytem wysłuchali utworu „Mam tę moc” z filmu „Kraina Lodu”. Bardzo dziękujemy Panu Oroń za ten piękny koncert!

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8