NIE PŁACZ KOZIOŁKU

1.1

26 września w Teatrze Groteska Gr III i IV

miały przyjemność uczestniczyć w  spektaklu

Nie płacz, Koziołku

                        Piękna scenografia, lalki, oprawa muzyczna oraz bardzo pozytywna historia z morałem. Nie było też ani zbyt głośno, ani strasznie. Dzieci były angażowane przez aktorów dzięki temu mogły one się w pełni przenieść w świat Koziołka, Bobrów, Kaczki, Wilków i pozostałych postaci obecnych w przedstawieniu i wspólnie z nimi przeżywać akcję spektaklu. Dzieci szczególnie żywo reagowały na inscenizację burzy oraz w momentach, kiedy pojawiały się „złe wilki”.

1.2

              Spektakl uatrakcyjniały piosenki śpiewane na znane dzieciom melodie, naprawdę nie można było się nudzić. Naszym przedszkolakom bardzo się podobało wyszły po spektaklu bardzo przejęte….

1.3

1.4

4

Już nie mogą się doczekać kolejnego wyjścia…

Udostępnij