Pieczenie ciasteczek w grupie I

Pewnego grudniowego przedpołudnia dzieci z grupy I zamieniły się w małych kucharzy, którzy z wielkim zapałem i chęcią do pracy przystąpili do pieczenia pyyyysznych pierniczków.

Następnie pierniczki zostały upieczone w przedszkolnej kuchni, a w naszej „Iskierce” rozchodził się aromatyczny zapach, który wprawiał wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój.

Wspólne pieczenie było przyjemną zabawą, a jeszcze przyjemniejsza była degustacja tego, co sami upiekliśmy…Kolejna porcja wypieków za rok!

zdjecie5