Uniwersytet Pedagogiczny ..ponownie;)

To już tradycja – grupa IV odwiedza mamę Emilki, która pracuje na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Dzieci czekają na te wizyty z niecierpliwością. Kiedy słyszą – odwiedzimy mamę Emilki – buźki zaczynają świecić z radości! Będzie wesoło, ciekawie, nauczymy się czegoś nowego, a wszystko to w uroczej atmosferze, która potrafi wyczarować pani profesor!!
Przedszkolaki na Uniwersytecie ? Już nikt się nie dziwi! Spotkani pracownicy UP wskazują drogę – wiedzą, że jesteśmy dziś oczekiwanymi gośćmi. W tym roku przygotowano dla nas zajęcia o tematyce świątecznej. To nie było łatwe zadanie, ale zawsze można było liczyć na wsparcie grupy studentów! I oczywiście wszystko odbywało się po czujnym okiem mamy Emilki.
Efekty pracy będą już niedługo podziwiać rodzice – to będą piękne prezenty świąteczne! I oczywiście na zakończenie było coś słodkiego. Pyyycha!!

Takie zajęcia wspominać będziemy długo! Dziękujemy za zaproszenie i okazane dzieciom wielkie serce!