Mikołaj !!

6 grudnia – chyba każdy zna ten dzień i wie kto wtedy pojawia się w przedszkolu z workiem pełnym prezentów!!

Tak to nasz kochany święty Mikołaj! Przedszkole udekorowane, dzieci przygotowały piękne prace plastyczne. Ten dzień zaczął się od wspólnych zabaw, które prowadziły urocze elfy. Były tańce, śpiewy i konkursy. Aż nadszedł czas kiedy w drzwiach pojawił się święty Mikołaj! Powitały go owacje i wybuch radości!
Każda  grupa miała dla niego przygotowaną niespodziankę: wierszyk, piosenkę, zabawę muzyczną. W tym roku wszyscy starali się być grzeczni, dlatego Mikołaj przygotował wspaniałe prezenty. Każde obdarowane dziecko pięknie dziękowało, pan fotograf robił pamiątkowe zdjęcie i już można było oglądać wspaniałe zabawki. Zachwytom nie było końca!
Ach ten Mikołaj! Wie o czym marzą dzieci. Czas szybko mija i już trzeba było się żegnać z miłym gościem..

Do zobaczenia za rok:)!