Pomoc przedszkolaków dla bezdomnych psiaków

DRODZY RODZICE I PRZEDSZKOLAKI!

Kolejny rok nasze przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej „Pomoc przedszkolaków dla bezdomnych psiaków” – na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że zaniedbanych i bezdomnych zwierząt jest coraz więcej, a ilość przekazywanych darów niestety jest coraz mniejsza. Każda pomoc i wsparcie są bezcenne!

W tym roku pragniemy szczególnie zatroszczyć się o stare i schorowane zwierzęta, dla których ważna jest odpowiednia karma, która w znaczący sposób poprawia komfort ich życia. Jedna puszka pożywienia dobrej jakości, ma wyższą wartość niż ogromny worek karmy, która nie ma żadnych wartości odżywczych.

Preferowane przez Schronisko firmy to:

Animoda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill’s, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac’s, Purina Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna, Versele-Laga oraz karmy dla psów i kotów z wrażliwym układem pokarmowym Garstro Intestinal.

Wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt, prosimy o włączenie się do naszej akcji. Zakupione produkty można przynosić do wystawionych przed przedszkolem koszy wiklinowych, do końca stycznia 2022 roku. Zebrane dary przetransportujemy do Schroniska.

Mamy nadzieję, że kolejny raz udowodnimy, że nasze serca są pełne dorych, kochających i wrażliwych na krzywdę innych ISKIEREK!

PAMIĘTAJMY!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Udostępnij