Przedszkolaki na Uniwersytecie Pedagogicznym

W piątek 11 grudnia grupa trzecia miała zajęcia z panią profesor na Uniwersytecie Pedagogicznym.
Niemożliwe? Możliwe! Jeśli pani profesor to mama naszej Emilki!
Na to spotkanie wszyscy czekali od kilku dni z niecierpliwością! Nawet na naszym kalendarzu adwentowym zrobiliśmy specjalny znaczek, żeby odliczań dni.
I nareszcie piątek! Cieplutko ubrani pomaszerowaliśmy na uczelnię. Jak to dobrze, że wystarczy tylko przejść na światłach na drugą stronę ulicy!
Mamusia Emilki już czekała na nas w drzwiach. Powitanie było serdeczne! Zostaliśmy zaproszenia do sali przygotowanej na nasze zajęcia. W pracy pomagali nam mili studenci. Choinka z filcu z duża ilością ozdób – arcydzieło! I jeszcze kartka świąteczna – delikatna, gustowna i elegancka. Na zakończenie zajęć czekała na wszystkich „słodka” niespodzianka. Mama z Emilką upiekły dla wszystkich świąteczne pierniczki! Takie zajęcia nie mogły się zakończyć inaczej jak gorącymi oklaskami! Dziękujemy!!!
Spędziliśmy tu bardzo miłe chwile!

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie7 zdjecie8 zdjecie11 zdjecie12 zdjecie13 zdjecie14 zdjecie15 zdjecie16 zdjecie17 zdjecie21 zdjecie24 zdjecie25 zdjecie28 zdjecie29 zdjecie31