W blasku świątecznej choinki – jasełka

Zimą gdy za oknem hula wiatr, a mróz maluje na szybach kwiaty, zatrzymujemy się w gonitwie codziennych spraw.
By tradycji stało się zadość, aby nasze dzieci czuły zawsze i wszędzie, że są częścią naszego życia i nas samych, spotykamy się wszyscy – dzieci, rodzice i pracownicy. W ten szczególny czas, jak nakazuje stary obyczaj, razem ubieramy świąteczne drzewka, kolędujemy, przeżywamy Narodziny Pana Jezusa podczas występów jasełkowych przygotowanych przez przedszkolaki.
Dzieląc biały opłatek składamy sobie najpiękniejsze świąteczne życzenia: by przy zapachu strojnej choinki szczęśliwie upłynęły wszystkim piękne chwile polskiej Wigilii, by nie zabrakło upragnionego gościa w rodzinnym gronie przy wigilijnym stole, a Nowy Rok przyniósł miłość, radość i pokój.

 

Udostępnij