Śmieciomoda

W pierwszym tygodniu ferii na przedszkolaki i nauczycielki z Przedszkola iskierka czekało nie lada wyzwanie – przygotować się do pokazu Śmieciomody.

Przez kilka dni na każdej z sal można było zauważyć przedszkolaki poprzebierane w kartony, gazety, plastikowe butelki czy siatki.

Pod koniec tygodnia nadszedł czas na pokaz. Każda grupa wystawiła swoich dwóch ,,modeli”, którzy mieli za zadanie zaprezentować stworzone wcześniej kreacje. Uśmiechom nie było końca. Modele i modelki spisali się na medal. Każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom i nagrodę. Na widzów a zarazem projektantów czekał jak zawsze słodki poczęstunek od pani Dyrektor.

smieciom1 smieciom2 smieciom3 smieciom4 smieciom5 smieciom6 smieciom7 smieciom8 smieciom9 smieciom10 smieciom11 (2)