Sztuka recyklingowa

W dniach 16-20 października  na terenie naszego przedszkola został zorganizowany Konkurs Ekologiczny
„Drugie życie śmieci” do udziału w którym zostały zaproszone przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych i ich rodzice.Uczestnicy mieli niełatwe zadanie nadania śmieciom drugiego życia i wykonania z odpadów powstających w gospodarstwie domowym ciekawych konstrukcji, prac plastyczno- technicznych. Poziom konkursu był wysoki, a biorący w nim udział wykazali się wyjątkową wyobraźnią, wyczarowując prawdziwe dzieła sztuki recyklingowej. Zwierzątka, roboty, pojazdy, budowle to tylko nieliczne pomysły zaprezentowane w naszym ekologicznym konkursie. Na najciekawszą pracę przedszkolaki oddały swoje  głosy, po zliczeniu których przyznano nagrody:

I    MIEJSCE

Stanisław Uliasz „Kraina pszczółek”
Zuzia Sobczyk „A na dnie oceanu”

II   MIEJSCE

Stanisław Żak „Trabant”
Leon Knapek „Motyl” i „Piłkarzyki”
Klara Moss „Konik”

III  MIEJSCE

Mila Radek „Laptop”
Adam Turek „Wąż”
Maja Wełpa „Rakieta”

Elżbieta Jerzak „Motylek i mrówka”
Natan Baur „Samolot”,
Paulina Wawok „Dom rodzinny”
Oskar Cempura „Świnka”
Nina Baur „Flaming”

🙂 🙂 🙂

Dziękujemy wszystkim za udział!