Ubieranie choinki z rodzicami

„My aniołki tutaj w niebie cichutko siedzimy,
I o pięknej choineczce tak sobie marzymy.
Choinka, choineczka,
Tu bombka ,lampeczka”

 

Słowami tej piosenki przedszkolaki z grupy I zaprosiły swoich rodziców do wspólnego ubierania przedszkolnej choinki podczas świątecznego spotkania w dniu 20 grudnia 2017r. Radości było co nie miara, zwłaszcza że, aby upiększyć nasze bożonarodzeniowe drzewko, każdy mógł przynieść ozdoby które wybrał z rodzicami  w domu. Tak więc nie zabrakło kolorowych bombek, sopelków, gwiazdeczek i własnoręcznie wykonanych łańcuchów. Tatusiowie zadbali o to, aby nawet te najwyżej położone gałązki zostały przez nas  udekorowane, a mamusie czuwały nad artystycznym wyrazem naszej wspólnej pracy. Nasza choinka wyglądała okazale, a gdy rozbłysły  światełka zaśpiewaliśmy małemu Jezuskowi kolędy,  złożyliśmy sobie świąteczne życzenia a aniołki przyniosły dla nas prezenty.

 

 

zdjecie2 zdjecie3 zdjecie5 zdjecie6zdjecie7 zdjecie9 zdjecie8 zdjecie10 zdjecie11

Udostępnij