Szlachetna paczka

W tym roku na  „Szlachetną paczkę” udało się zebrać

1992 zł i 56 gr. !!!

Całą kwotę przeznaczyliśmy na zakup artykułów, o które prosiła rodzina p. Karoliny i p. Bartosza oraz ich trójka dzieci : Bartosz ( 6 lat), Oskar ( 5 lat) i Oliwka ( 3 lata). Słowa wdzięczności kieruję do wszystkich , którzy przez nawet najmniejszy wkład finansowy umożliwili zakup choćby jednego produktu z  listy  potrzeb  rodziny.  Należy  nadmienić,  że  potrzeby   Rodziny  były  bardzo  konkretne i podstawowe : artykuły spożywcze, środki czystości, buty i kurtki dla dzieci, łóżeczko dla dziecka i odkurzacz dla mamy. Udało się również spełnić marzenia chłopców o sterowanym samochodzie i Oliwki o lalce .Wszystkie przekazane rzeczy i produkty nie były zwykłym prezentem, ale darem prosto z serca. Chyba każdy z nas wie co czuje, gdy ktoś spełni nasze marzenia, zwłaszcza wtedy, kiedy wydają się nierealne.

W tym miejscu chciałabym też złożyć szczególne podziękowania P. Ani Sokół ( mamie Jasia z VI gr), która po raz kolejny wszystkie sprawy związane ze „Szlachetną paczką” wzięła na siebie, a więc zakup wszystkich produktów, pakowanie, przewiezienie do punktu zbiórki.

Dzielnie P. Anię wspierały dwie rodziny : Państwo Moszner z Kubusiem i Olą oraz Państwo Staniszewscy z Hanią, Zosią i Frankiem, co widać na zdjęciach:

zdjecie1 zdjecie2

Od obdarowanej Rodziny otrzymaliśmy wszyscy podziękowania, życzenia świąteczne i noworoczne oraz rysunek od dzieci

Bez tytułuBez tytułu2