Warsztaty plastyczne „Kompozycja z owocami”

Dziś z grupą VI ponownie pracowaliśmy nad obrazem z natury. Tym razem był to pastel olejny. Naszą inspiracją była niewielka kompozycja składająca się zaledwie z dwóch owoców. Tylko dwa owoce a ile barw! Żółta skórka banana a na niej brązowe plamki, czerwone jabłuszko, też nie tylko czerwone, bo z mnóstwem plam w różnych odcieniach żółtego. Jeden owoc nieco przesłaniał drugi a na stole pojawił się cień. Niby prosta kompozycja a tyle było do obserwowania! Poniżej prezentujemy rezultaty naszej pracy.

Grupa: VI
Tytuł: „Kompozycja z owocami”
Technika: pastel olejny
Prowadząca: Beata Wojciechowska-Jasion, nauczyciel edukacji plastycznej i języka angielskiego.

 

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Warsztaty plastyczne

Udostępnij