Przedwiośnie w Iskierce

Mimo, że dopiero kończy się zima to w kąciku przyrody IV grupy już od dawna zielono. Pięknie rozkwitła forsycja, dzieci same zasadziły cebulki tulipanów, żonkili i hiacyntów. Wykiełkował pięknie zielony owies. Dzięki pomocy rodziców w naszym kąciku stale pojawiają się nowe kwiaty. Dziś dostaliśmy szafirki i krokusy. Samodzielnie wyhodowany szczypiorek zjemy w tym tygodniu na śniadanie.

Czwarta grupa to prawdziwi znawcy wiosennych kwiatów. Na spacerze wypatrzyliśmy już kwitnące przebiśniegi i krokusy. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie prac w przedszkolnym ogródku!

Wiosenne kąciki pojawiły się we wszystkich grupach w naszym przedszkolu. Możecie je podziwiać na fotografiach przed wejściem. Sami oceńcie, który najpiękniejszy i nie zapomnijcie zagłosować!

Joanna Kruszewska, wychowawca grupy IV

 

Kącik przyrody

Kącik przyrody

Udostępnij