Wiosenne działania twórcze!

Drogie „Iskierki” serdecznie Was zachęcamy do wiosennych działań twórczych! Kwiecień zgodnie z porzekadłem jak na razie przeplata pogodą i temperaturą więc wykorzystajmy owocnie czas spędzony w domach. Zaproście do wspólnego działania mamę, tatę, babcię, dziadka lub innych bliskich, z którymi teraz przebywacie i wykonajcie wiosenną pracę plastyczną. Mogą to być prace w wybranych przez Was technikach plastycznych, płaskie lub przestrzenne, w dowolnych formatach. Inspirujcie się czym się da, przeszukajcie szuflady i zakamarki w poszukiwaniu niepotrzebnych skrawków i materiałów, niech w ruch pójdą kredki, farby, nożyczki i kleje. Uruchomcie wyobraźnię, łączcie techniki, stwórzcie własne autorskie prace. Koniecznie je przynieście gdy się spotkamy po przerwie. Zrobimy wystawę na przedszkolnych schodach i wspólnie będziemy podziwiać! Czekamy! Miłej zabawy!

paint-1945856_1920

Udostępnij