Wizyta Pana Policjanta w Iskierce

„PAN POLICJANT PORZĄDKU PILNUJE,
PRZECHODNIÓW NA PASACH KONTROLUJE…”

We wtorek – 9 października 2018 r. zaprosiliśmy do naszej „Iskierki” wyjątkowych gości – Panów Policjantów z Komisariatu Policji w Krakowie, przy ulicy Królewskiej.

Tematem naszego spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci na terenie przedszkola jak i poza nim…Bo któż na tym zna się najlepiej, jak nie Pan Policjant? 😊

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak ważna
i odpowiedzialna jest jego praca, jakie są zasady bezpiecznego uczestnictwa
w ruchu drogowym oraz o różnych niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zagrażać małemu dziecku.
     Panowie Policjanci byli pod ogromnym wrażeniem naszych mądrych dzieci, które pięknie wykazały się znajomością numerów alarmowych oraz umiejętnością wzywania pomocy – BRAWO PRZEDSZKOLAKI!!!

Każdy uczestnik spotkania na pamiątkę otrzymał swoje odciski palców – …ależ to była frajda!

Na koniec wszyscy wyszliśmy przed budynek naszego przedszkola, a tam czekała na dzieci jeszcze jedna atrakcja – policyjny radiowóz, który przedszkolaki nie tylko mogły zobaczyć z bliska, ale nawet do niego wsiąść
i choć przez chwilkę poczuć się jak prawdziwy funkcjonariusz policji – emocje były ogromne!

Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJEMY Panom Policjantom za poświęcony czas oraz uświetnienie zajęć dydaktycznych!!!

POLICJANT 1 POLICJANT 2 POLICJANT 3 POLICJANT 4 POLICJANT 5 POLICJANT 6 POLICJANT 7

Znalezione obrazy dla zapytania policjant gif