Wizyta św. Mikołaja

Kiedy rano z daleka usłyszeliśmy dźwięk dzwoneczka -było wiadomo- święty Mikołaj odwiedził „Iskierkę”
Przygotowania do tej chwili sprawiły wszystkim wiele radości. Dzieci zrobiły upominki dla naszego gościa, każda grupa umiała wierszyk lub piosenkę.
Święty Mikołaj wszystko wiedział – kto był grzeczny, kto zjada cały obiadek – a kto jeszcze powinien się poprawić.
„Święty Mikołaju – obiecujemy, że będziemy się bardzo starać – to przyrzekły przedszkolaki.
Nasz gość uśmiechał się, słuchał dzieci, głaskał po główkach, z niektórymi rozmawiał indywidualnie na temat grzeczności i na koniec wręczał prezenty.
Ho – ho – takich cudów nikt się nie spodziewał ! Dzieci był zachwycone !

Wszyscy serdecznie pożegnali się ze św. Mikołajem – nie mógł zostać długo -wiadomo- w tym dniu czeka na niego tyle dzieci!!
Do zobaczenia za rok! Święty Mikołaju prosimy Cię grzecznie w Dniu swojego święta – przyjdź do nas koniecznie !