Wyprawa do Szkocji

Świat jest taki ciekawy!
W ramach cyklu warsztatów podróżniczych dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach przybliżających nam Szkocję. Było bardzo ciekawie, bo prowadząca pani podróżniczka miała dużo pomocy.Mogliśmy zobaczyć potwora z Loch Ness i zagrać na dudach.Wszyscy z zainteresowaniem oglądali strój szkota-teraz wiemy już że to nie spódniczka, tylko kilt.Ale tak naprawdę to świetnie prezentował się gdy ubrał go pan Szymon:) Oglądaliśmy różne kratki-każdy klan ma swój wzór.Dużo śmiechu było kiedy wszyscy przedstawialiśmy się po szkocku. I jeszcze zagraliśmy w golfa.Nie mogło zabraknąć światowej sławy detektywa-Sherlocka Holmesa. Na zakończenie zrobiło się słodko- dostaliśmy szkockie ciasteczka.  Dobrze ze świat jest taki duży-chętnie będziemy go odkrywać!

 

zdjecie1 zdjecie2 zdjecie3 zdjecie4 zdjecie5 zdjecie6 zdjecie7 zdjecie8

Udostępnij